| blackbone1776 a întrebat:

Hei TPU, ce ar trebui sa inveti sau ce facultati ar trebui sa urmezi pentru a ajunge capabil sa dezvolti singur noi tehnologii revolutionare? Cum a fost cu imprimanta 3d

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Facultatea de maximă siguranță Rahova!
hee hee

| Celcestietot a răspuns:

Harvard cel mai probabil.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să dorești din tot sufletul.
Invențiile nu se fac doar de către cei cu facultate.

| TristanTzara a răspuns:

Multă inginerie. Să știi destulă fizică, chimie, biologie și matematică, în măsură de ce problemă vrei să rezolve invenția ta.

| Irinelp a răspuns:

Studiile nu sunt suficiente trebuie să fii foarte deștept facultatea dă doar o hârtie pe care scrie diplomă.