| YOUdriveMEcrazy a întrebat:

Hey, imi puteti da un site de pe care as putea comanda una dintre cartile lui Emil Cioran happy Funda restul vot big grin

2 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Na c-am cam cazut si eu din padure cu gind de discutii culturale.A-l cam citi pe Cioran numai dintr-o carte este ca si cum ai intra nemincat de saptamini intr-un restaurant cu dreptul numai la o bucatica de desert.

| Азбука a răspuns:

Cu cat citesti mai mult din Cioran, ajungi la depresie, si cu cat citesti mai putin, nu e suficient. Mai bine, lasa laughing