| juniper a întrebat:

Heyo va place zambetul lui Demi Lovato? Eu zic ca ar trebui sa ia lectiiwinking

Răspuns Câştigător
| Sabwy a răspuns:

Mie nu imi place zambetul ei. parca e PAtruleasa de a MOndenii

25 răspunsuri:
| juniper explică:

Daca v-ati uitat si la Camp Rock de atatea ori are zambetul ala "stupid" si la scoala radeam de ea.

| Klara a răspuns:

Are zambetul ala patrat, care ma streseaza, parca e personaj de desene japoneze care face o fatz gen : D

| maryana5 a răspuns:

E atat de evident ca se preface...cand zambesti nu casti gura pana la urechi! pur si simplu rolul ei era sa zambeasca si sa para o fata draguta. Ce pot sa zic... nu stie sa joacewinking
xoxo, mary

| fluturas a răspuns:

Korectwinking
trebuie sa ia lectziikiss

ii predau eu laughing

| Jonsdottir a răspuns:

@yoni sun de acord cu tinewinking si eu zambesc ca demi lovato, trebuie sa iau lectii, nu?! dar de ce nu se ia nimeni de ranjetul lui Avril Lavigne?!

By Dy
Xo~Xo

| Swabia a răspuns:

Mai nou si de zambetului omului va luati?
Zi`mi si mie juniper de cand zambetul are la baza o anumita structura?
Toata lumea trebuie` sa zambeaca cum zambesti tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place straight face
Parca se crede la dentist thinking
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca imi place zambetul lui Demi Lovato.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi tu fraiere. zambetul ei e frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zambetul ei e super dragut mie chiar imi place.Nu ar trebui sa va luati de zambetul oamenilor! Ce, ori ce vedeta rade in felul ei dar Demi Lovato e chiar foarte draguta si are succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place zambetul lui demi lovato si cred ca ea e super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ea zambeste cum poate, da ce vrei, sa zambeasca ca tine? fiecare cu zambetu lui. chiar daca nu e folositor sfatul meu e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are un zambet frumos si dinti albi albi si merita sa si arete asa ii eset zambetul ei eu sunt invidioasa mie im place zambetul ei cwe va este ciuda ca nu puteti zambii asa de tare? ...si oricum asta este zambetul specific americaniilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place si nu, nu ar trebui sa ia lectiii
poate tu trebuie sa ei lectii de ed civica sa stiii ca este chiar draguta SI ORICUM ARE UN ZAMBET LARG SI MINUNAT star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate asa ii place ei. asta e. puneti-va in situatia ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate asa ii place ei. asta e. puneti-va in situatia ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prietena de-a mea zambeste asa si nu trebuie sa ia lectii! Nici Demi nu trebuie sa ia lectii! Poate ca tu trebuit nu ea! Ai vrea tu sa zambesti asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato e super! La fal si zambetul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este fantastic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca este asa de rau zambetul ei

| yoni a răspuns:

Heyy...s-a gandit candva k poate asa e zambetul ei? mie imi place cum ii sta cu zambetul ala

| mihaela-miha a răspuns:

Nu stie sa zimbeasca

| gabrielxd a răspuns:

Da mie imi place sunt un fan mare demi lovato puteti sa radeti dar eu o iubesc si cred ca e cel mai amre cantaret de la disney

| gabrielxd a răspuns:

Eu san un fan mare demi lovato si imi place mult zambetul ei si puteti sa radeti cat vreti dar eu o iubesc