| juniper a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=kWTWpWrYiqg&feature=relat ed
Asta e un show pe care cred ca nu l-ati vazut niciodata, unii... si e asa de dragut, sunt mai multe episoade.
Il mai pun odata in caz ca nu merge primul link
http://www.youtube.com/watch?v=kWTWpWrYiqg&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu imi mai aduceam aminte de acest episod dar acum am stat si l-am vizionat.happyIntradevar e un desen foarte frumos happy
Ms Juniperwinking

2 răspunsuri:
| hashe86 a răspuns:

Bun, acu stiu si eu de unde a primit el numele asta "sugestiv"hee hee

| Dara a răspuns:

Nu l-am mai vazut, dar personajele imi sunt cunoscute. Oricum eu nu prea am timp de desene, dar acum am stat si l-am vizionat. E dragut! M-am destins si eu putin. happy