Apache
| Apache a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=k2NAohPcT4U&feature=yout ube_gdata_player

https://www.youtube.com/watch?v=Aos0hnwiHt8&feature=yout ube_gdata_player

Credeti ca e un gram de adevar in toata povestea asta...sau totul e doar un fake ordinar?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu zic ca e si putin adevar dar e si fake...
E un pic din amandoua.

| ErrorFound a răspuns:

Se cunoaste faptul ca omul produce impulsuri electrice si are o retea intreaga care transmite impulsurile prin tot corpul, dar nu stiu daca chi-ul la asta se refera sau nu.