| VadPorci a întrebat:

Iisus a murit virgin? Luati intrebarea in serios, nu este batjocura

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ai pus intrebarea gresit, doar daca esti crestin, daca ai alte orientarihee hee e corect formulata.
Isus nu a murit, el s-a inaltat la cer dupa cum spune biblia, daca a murit, au avut grija cei de la Vatican sa stearga toate urmele.Iti dai seama, trupul lui Isus intr-un cosciug! noi ca natie ne imbrancim la oasele unui necunoscut despre care nu stim nimic exact, dar la osemintele lui Isus, cred ca ar fi potop.
Am sa-ti raspund ca dupa o lectura ce nu o expun in realitate si nu incerc sa-i gasesc gasesc argumente plauzibile si puncte de plecare: Da! a murit virgin.

| ioana_3915 a răspuns:

Pai depinde cum o iei altii zic ca da altii ca nu. Altii zic ca a fost cu Maria Magdalena si au avut copii. Nu se va stii niciodata asta.