| SpikeDePeTineretului a întrebat:

Iisus a murit virgin?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexandra2859 a răspuns:

A fost casatorit cu maria magdalena si au facut si copii si ea a fost singura persoana care la iubit adevarat.

| LoveToHate a răspuns:

Ipoteza lui Dan Brown spune ca Iisus a fost casatorit cu Maria Magdalena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se pare.

| TheTigerX a răspuns:

Imi place raspunsul castigator..azi mai nou se premiaza prostia si analfabetismul..la asa intrebare..asa raspuns castigator.ce se aseamana se aduna

| YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman a răspuns:

Dacă nu, ai să crezi mai puţin în existenţa Sa şi ce reprezintă El?

| ven0m a răspuns:

laughing mai nou e si sfant, parca era fiul lui d-zeu.
probabil, principala conditie sa devii sfant e sa mori virgin laughing

| anonimaanonima2A a răspuns (pentru ven0m):

Inteligent raspuns

| anonimaanonima2A a răspuns:

Normal, ca a murit virgin de aceea e SFANT

| Allrc24Orthodox a răspuns (pentru anonimaanonima2A):

era este si va fi sfant in vecii vecilor pentru ca e Insusi DUMNEZEU

| anonimaanonima2A a răspuns (pentru Allrc24Orthodox):

Si eu ce am spus, am spus cumva ca nu e sfant si ca nu e FIUL LUI D-ZEU