| FaraNumePls a întrebat:

Imi place sa cred ca eu sunt regele universului iar ceilalți sunt sclavii mei. Mai are cineva feeling-ul asta?

45 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Oh, mărite împărat al universului egocentrismului, suntem onorați sa te veneram ca și slugi! Porunca ta e lege pentru noi!

| RAY a răspuns:

Am vazut eu un video cu unu asa ca tine https://youtu.be/Hn4SeOxFraI?t=681

| Edmonds2342 a răspuns:

Ce te face sa crezi asta?

| DeathIncarnate a răspuns:

Vezi sa nu dai peste unul care e mai Rege decat tinelaughing

| FaraNumePls explică (pentru DeathIncarnate):

Slabe sanse. Nu ma expun rolling on the floor

| FaraNumePls explică (pentru Catrice):

Adu-mi o inghetata

| FaraNumePls explică (pentru RAY):

Ma aseman mult cu Donald Trump. Totusi eu nu vreau zidul ala

| RAY a răspuns (pentru FaraNumePls):

Clovnul de la casa alba, cool

| gabicoo a răspuns:

La Spitalu'9 e de tine man.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru FaraNumePls):

Baiat destept.

| EvilMayDie64 a răspuns:

Mie imi place sa cred ca sunt singurul om sanatos la cap de pe aceasta planeta, si ca umanitatea e o specie pe cale de disparitie.

| Catrice a răspuns (pentru FaraNumePls):

Preamărite împărat, servitoarea dumitale își face griji ca ati putea raci.

| Catrice a răspuns (pentru EvilMayDie64):

Neah, mai sunt și eu printre ăia întregi la minte. happy

| EvilMayDie64 a răspuns (pentru Catrice):

Super, cu cat suntem mai multi cu atat... imi recapat speranta in rasa umana. happy As vrea sa spun ca putem schimba ceva, dar suntem in minoritate ca romanii in Tinutul Secuiesc :/

| Catrice a răspuns (pentru EvilMayDie64):

Hai sa formăm o alianță, sa găsim un lider și sa exterminam specimenele inferioare.

| EvilMayDie64 a răspuns (pentru Catrice):

Suna interesant. Count me inwinking

Bula
| Bula a răspuns:

Ca rege, tot ai un loc, unde mergi pe jos!
laughing

| Catrice a răspuns (pentru EvilMayDie64):

Yes!
Now we just need to let the smart people know about us.

| EvilMayDie64 a răspuns (pentru Catrice):

It's easy, in this case we need to advertise in a manner that's not cancerous (that'll be quite the drag)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te și-ți fa temele!

| Catrice a răspuns (pentru EvilMayDie64):

Perfect!

| aXy99 a răspuns (pentru FaraNumePls):

Inseamna ca nu esti mai destept decat Trump daca nu vrei zidul happy

| FaraNumePls explică (pentru anonim_4396):

E vacanta aolo

| FaraNumePls explică (pentru aXy99):

Pai la ce-mi trebuie? Exista doar un rege, Trump

| FaraNumePls explică (pentru gabicoo):

Daca ma duci tu :3

| FaraNumePls explică (pentru EvilMayDie64):

Sa stii ca am inceput sa ma îngrijorez

| FaraNumePls explică (pentru RAY):

Sa stii ca de fiecare data cand il arata la TV dau volumul mai tare si rad laughing

| Raducons a răspuns:

Oamenii cu depresii severe au o imaginatie asemaatoare cand incepe partea de delir.Iti dai seama ca mai au multi asa ceva chiar si eu.

| TPUhelper99 a răspuns:

Salut, poate te ajuta asta: http://festyy.com/wVzbGD. Pe mine m-a ajutat!

| RAY a răspuns (pentru FaraNumePls):

De ce nu vrei zidul ala?