| Crissww a întrebat:

Cui ii place sau ii placea Regele Shaman?

Răspuns Câştigător
| Sebi00 a răspuns:

Mie era super tare acum o bagat disney si porcariile alea in loc sa bage caopii de la 402 viata cu louie ce-i cu andy king shaman samruai jack :X

4 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Era un anime superb :X. Tin minte ca stateam pana la 10 seara :O ( eram mica atuncia ) ca sa ma uit. Pur si simplu cand a dormit cea mai buna preitena la mine ne uitam pana tarziu la regele shaman. In clasa faceam niste ( de'alea [ nu stiu cum le zice dar semanau cu bombele de hartie de la naruto ] De care avea tai Jun si ne jucam in clasa laughing Colectionam abtipilduri de la cornuri happy Ciupicao laughing. Au fost vreuri frumoase; Pacat ca acum suntem nevoiti sa ne uitam la disney.

Imi aduc aminte can ma uitam la tot ce insemna jetix si fox kids ( oban, jack priatul cel teribil, copii de la 402, viata cu louie. Miar luat cat toate rasp de pe TPU ca sa descriu toate desenele astea minunate :X.
Si nu ca mi-a placut f mult dar imi place si acum. Cand mai gasesc 10 min de plictiseala caut pe youtube : jack piratul cel teribil episodul insula pufoasa si roz si imi aduc aminte happy.

| Dina a răspuns:

Buna! Mie imi placea happy

| alyna29 a răspuns:

Da minte ca era foarte tare Regele Shaman ma uitam la episoade mai mereu chiar daca erau reluare ma uitam intr-una la ele :X:X:X:*

| andreea_9684 a răspuns:

Asa este