| killmereb a întrebat:

Imi poate spune cineva care sunt pasii spre o intelegere mai buna a metafizicii? Sau daca-mi puteti recomanda o carte buna.

2 răspunsuri:
| miraabela a răspuns:

Elementele metafizicii de Paul Deussen. ti-o recomand

| sabin89 a răspuns:

Nu stiu sa raspund la intrebarea asta, insa iti pot spune o parere proprie, sper sa nu o consideri off topic. Pasii astia, chiar daca ti_i vor spune careva, s_ar putea sa duca spre nicaieri. Mai de folos ar fi sa cunoastem pasii spre o mai buna intelegere a stiintei. Este doar o parere.