| Alyra a întrebat:

În cazul în care toţi oamenii ar fi culori... tu ce culoare crezi că ai fi?

Răspuns Câştigător
| Necrophagist a răspuns:

Una nedescoperita pana acum

128 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Stiu ca nu este culoare, dar eu aleg alb!

| Klepto a răspuns:

Chestia asta despre culori nu mi se potriveste defel.
Intr-o lume de litere, eu sunt o cifra, ca-s un ciudat notoriu.
Asa ca intr-o lume de culori, eu as fi un sunet.

@fumaretul Verde crud? Verde padure amazoniala? sau Verde Weed?

| Paulla a răspuns:

Albastru. Pentru că sunt o persoană rece şi egoistă.

| NickiMinaj a răspuns:

Albastru inchis.

| mgtow a răspuns:

Galben.

| Bogdanux a răspuns:

Albastru.

| Alyra explică:

Vă mulţumesc pentru răspunsuri. :)
Dacă v-a plăcut întrebarea, cred că ar trebui să vă placă şi testul ăsta:
http://petrumaior.licee.edu.ro/continut/test.html
O zi bună!

| Alyra explică:

Vă mulţumesc tuturor celor care mi-aţi răspuns la întrebare. happy V-am dat
tuturor câte un vot(celor care au justificat răspunsul au primit mai multe.hee hee.
Eu una cred că aş fi ori gri...ori o culoare inventată.
O zi bună tuturor!

| KyraW a răspuns:

As fi spus negru, dar culoarea care chiar m-ar face unica si ma reprezinta este :albastru de voronet.Imposibil de reprosud, si medotele prin care a fost creata aceasta culoare sunt necunoscute.Si exista numai intr-un singur loc

| MajorAsshole a răspuns:

As fi incolor si nu m-ati putea vedea nici unul. Astfel, o sa pot sa ma furisez peste tot si sa va fac sa cred ca fantomele chiar exista.winking

| MajorAsshole a răspuns:

@Eu (MajorAsshole): Bai cretinule, tu nu vezi ca nu stii sa scrii?

| MajorAsshole a răspuns:

@MajorAsshole: a, da, scuze am scris "cred" in loc de "credeti"

a, nu va speriati! e doar o mica disputa intre personalitatile mele
Robotzelule, astazi esti dus cu pluta rau de tot!

| itscloudyoutside a răspuns:

Verdee. xD

| Dash a răspuns:

Albastru.

| Fineness a răspuns:

Verde foarte deschis love struck

| tenshi261 a răspuns:

Verde.

| MyObsession a răspuns:

Albastru Regal

| Bastet a răspuns:

Gri.

| Claudiuu a răspuns:

R.o.g.v.a.i.v

| Șosețică a răspuns:

Albastru deschis, rosu, in unele momente gri...

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Rosie

| will_4908 a răspuns:

Parca au inchis magazinele de etnobotanice? Tu de unde cumperi?

| cornel a răspuns:

Roz ;x

| Sophie a răspuns:

O culoare...care-i treaba ta?laughing
Glumeam. Turcoaz. happy

| unknow a răspuns:

Nu exista culoarea care sa ma descrie!

| Gabiii a răspuns:

Roz

| KinoAndreea a răspuns:

Mmm rosu sau negruhappytotusi...interesanta intrebareabig grin

| Mockingbird a răspuns:

Culoarea piersicii ma reprezinta cu toate ca mie imi place albastru de Voronet.

| FlorinFlorinF a răspuns:

Negru big grin