| Alyra a întrebat:

În cazul în care toţi oamenii ar fi culori... tu ce culoare crezi că ai fi?

Răspuns Câştigător
| Necrophagist a răspuns:

Una nedescoperita pana acum

128 răspunsuri:
| francesca89 a răspuns:

Turcoaz

| n0matterman a răspuns:

Negru.

| RфZaημtzα a răspuns:

Eu as fi culoarea roz/fucsia pentru ca ador, pur si simplu aceasta culoare.

| JustMelavJustMe a răspuns:

I'm a freak, man. As fi o combinatie futurita de stil "futaai" cu noante de negru si albstru meta;.si poate si ceva mov d-ala mai inchis in capat, as fi o culoare noua nemaidescoperita, ceva gen un martian de pe pamantthinking ( Cul, bro b-), ai nau it).si m-as numi gloremficamimipotifanglospopofofen.Dar din cauza popularitatii prea ridicata pentru creiele de lacusta minunata mea culoare numita gloremficamimipotifanglospopofofen.waiting Ma cac in ei de cocalari!

| Deea a răspuns:

Albastru

| Oxanna a răspuns:

Mmmmm culoarea inimiiiiday dreaming deci un rosu-bordoolove struck

| Analy a răspuns:

Eu as fi culoarea mov, fiindca sunt o persoana egoista si rea.

| EvangelineDS a răspuns:

Alba...

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Rosu aprins :X

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Rosu aprins:X

| AndreiP98 a răspuns:

Mov inchis

| MicutzaaPooh a răspuns:

Rozbig grin

| BabyDoll a răspuns:

Portocaliu happy

| BabyDoll a răspuns:

Portocaliu

| Oanna96 a răspuns:

Cu siguranta as fi Culoarea care ma reprezintahappy tu nu?

| Diiiiiia a răspuns:

Roz

| Cartitza a răspuns:

Turcoaz

| Lovely_6403 a răspuns:

Noi am avut de facut o tema ca si asta... Roz sau Mov

| RemovislavKebabovic a răspuns:

Alb!

| SAMM0603 a răspuns:

Verde!

| selenasel a răspuns:

Albastru marin

| Deny14 a răspuns:

Megru sau verde inchis

| anna_7232 a răspuns:

Mov.

| FesCuDungi a răspuns:

Rosu big grin

| Lacoste a răspuns:

Gri.

| TeenageGirl a răspuns:

Eu m-as descrie in doua culori rosu aprins si alb.De ce una si de ce alta? Pai, pentru ca, eu simt ca sunt o persoana puternica dar sunt si o persoana extrem de sensibila si plang si de la un lucru insignifiant.So, this is me.

| SheCanFlyy a răspuns:

Eu as fi mov

| shushulyka a răspuns (pentru SheCanFlyy):

Camulfarea curvei(asa se mai zice)

| xAbb a răspuns:

Rosu -iubire love struck

| Alucard95 a răspuns:

Eu as fi culoarea ta preferatalaughing.

| Pufos8 a răspuns:

Albastrul deschis sugerează setea de cunoaştere, dar şi nevoia de odihnă şi relaxare.

Albul – semnifică vindecare, purificare, nou, neatins, calm. Albul este culoare purităţii. Totodată, albul sugerează şi sinceritatea. Are : efecte de expansivitate, uşurinţă, suavitate, robusteţe, puritate, raceală; exprimă pace, impacare, liniste, inocenta, curatenie, sobrietate.
Deci alb sau albastru deschis.