| Alyra a întrebat:

În cazul în care toţi oamenii ar fi culori... tu ce culoare crezi că ai fi?

Răspuns Câştigător
| Necrophagist a răspuns:

Una nedescoperita pana acum

128 răspunsuri:
| Tenisi a răspuns:

Asi fii un purpuriu inchis sau negru deoarece eu sunt o fire inchisa dar indrazneata si uneori cu anumite persoane pe care nu le suport sunt rea. Asa ma consider eu! Am foarte multi prieteni, putini "dusmani"(ca sa zic asa) dar nu-i consider dusmani de geaba. Unii vad lumea colorata in roz dar de fapt ea este mai de graba neagra de gelozia oamenilor cu pete rosii de sange de la oamenii care sufera. Sper ca mesajul meu sa va intre la suflet si sa intelegeti ce am vrut sa zic!

| oniQqQ a răspuns:

Eu cred ca as fi culoarea albastru dar nu stiu de ce fiindca nu este culoarea mea preferata dar ma simt ca un albastru :X:X:

| emooo a răspuns:

Eu as fi albastru foarte deschis pe ca sunt un tip tece

| Culoare a răspuns:

Ocru.

| DeeaBlondiii a răspuns:

Roz

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Mov pentru ca e culoarea mea preferata

| AliceIDK a răspuns:

Mov

| wPapy a răspuns:

Mov

| Nicky06 a răspuns:

Daca as fi ce culoare vreau as fi negru daca mas uita la mine as fi un verde ca iarba de primavara

| AllysaDeea a răspuns:

Negru... :* fundita pliz

| NeverAlone a răspuns:

Un mov inchis puternic.

| Reanna a răspuns:

Interesanta intrebarea happy ...eu as fi culoarea albastru deschis

| Cry11 a răspuns:

Violet.

| intelectualul a răspuns:

Verde

| ѕнαттнєηє a răspuns:

Gri.

| Pawy a răspuns:

Bleu Marin.

| diulia a răspuns:

Rozz:X

| CevaSimplu a răspuns:

Verde sau mov

| misteryous a răspuns:

Albastru,mov sau galben

| shushulyka a răspuns:

Negru:*

| costin95 a răspuns:

Culoarea pielii laughing

| AndreeaAnd a răspuns:

Eu as fi turcoaz

| Luts02 a răspuns:

Cred ca.frez.nu stiu de ce asa simt. doar nu e culoarea mea preferata

| RuxiLysm a răspuns:

Verde inchis

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Doar o culoareee? Eu vreau gri, turcoaz si alb in carouri...

| georgienuka a răspuns:

Nu stiu ce culoare as fii dar as vrea sa fiu roz sau albastru

| georgienuka a răspuns:

Pai as vrea sa fiu albastru sau roz

| Adinussa a răspuns:

Roz pal love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde .

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru cu picatele verzi.