| FuckEverything a întrebat:

La liceul militar conteaza inaltimea? Daca da, ce inaltime trebuie sa ai ca fata?

3 răspunsuri:
| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

Nu conteaza inaltimea.Doar daca vrei sa te faci politista.In rest nu.

| claudiucop a răspuns:

Da, 1,65

| Alexandra2095 a răspuns:

BunahappyNu conteza inaltimea deloc.sunt baieti si de 160 cm.Adica daca la baieti nu conteaza inaltimea, la fete nici macar atat.Stai calma in privinta asta.Conteaza in primul rand sa poti face exercitiile fizice pentru probele sportive(in special flotarile; cel putin eu nu puteam sa fac deloc si in 2 luni faceam 10, dar necesarul este de 8, restul de exercitii fiind mai usoare), foarte mult media ta de admitere la liceu va conta.Sa te straduiesti sa ai peste 9, 70.
Multa bafta!:*