| aliceinchains a întrebat:

Lipsa de neînțelegere duce la neîncredere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa de neintelegere?hee hee
neintelegere= lipsa de intelegerere! iar daca lipseste acest lucru
inseamna ca va intelegeti perfect...si asta duce la incredere.

11 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Tu gindesti cind pui intrebarile? Daca da atunci raspunde-mi la asta; Prezentza increderii duce la intelegere? Nu-i asa ca pamintul e sferic?

| aliceinchains explică (pentru harciog):

Da, gândesc, tu? Nu m-am gândit eu la asta... s-a gândit "nea' " Dan Brown în "Codul lui Davinci". Poate el nu gândea, cine știe, dacă tu spui...

| harciog a răspuns (pentru aliceinchains):

Nu stiu, poate acel cod e o timpenie invelita in staniol dindu-ti impresia de ceva extrem de scump si valoros dar eu tot la parerea mea ramin.Adevarul este ca acel cod este destul de interesant dar nu ramine decit o "teorie"neghioaba deocamdata.Cu intrebarea asta exact aia a spus si omul ala; Nu-i asa ca pamintul e sferic?

| DorelSudoru a răspuns:

Depine in ce situati si in ce medii

| carpediem a răspuns:

Probabil doreai sa spui lipsa armoniei, prezentei de spirit, caci ce graiesti tu aici e cam antagonic. In fine: Da, duce la neincredere.

| Sabin91 a răspuns:

Nu,ci duce la prostie iar neincrederea va duce spre alte carari, ca insuficiente dovezi in ceva samd.

| criisz a răspuns:

Eu cred ca lipsa de neincredere duce la neintelegere tongue

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Reformuleaza si o sa iti raspunzi singura happy

| aliceinchains explică (pentru Aleeeeeexandra):

Vreau sa vad pareri din partea voastra, nu sa-mi raspund singura.

| Fishhh a răspuns:

Nu neaparat, depinde de persoanele in cauza

| Cosminutzz22 a răspuns:

La uni DA la uni NU depinde cum esti adica asa(buna, rea, foarte rea)daca foarte rea DA se poate duce la neincredere.
Funda?big grin