| LotusRadioactiv a întrebat:

O "hipnoza" foarte interestanta :
http://www.youtube.com/watch?v=vzSRVgF501M&feature=relat ed
(p. s: nu este nicio farsa, daca doriti va puteti uita la sfarsitul video-ului)

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mă simt ca-n club big grin.

| BigBang a răspuns:

Lol,hipnoza doar daca vrei tu sa vezi altceva decat se vede.

| LotusRadioactiv explică:

De aceea am pus intre ghilimele.
"HIPNÓZĂ ~e f. 1) Somn artificial, provocat prin sugestie, în timpul căruia acțiunile celui adormit sunt supuse hipnotizorului."
Esti sub influenta acelei iluzii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, dar așa nu prea te poți hipnotiza singur. Cu toate că e plăcută senzația de a vedea că scrisul se mișcă după ce te uiți, nu oricine se poate juca să te pună să faci diverse comenzi. Cum e în desenele animate: să se joace cu ceasul și apoi să îi vezi pe ăia cum miaună la comandă, de exemplu. Îți trebuie practică, dar dacă reușești să mă anunți eventual să filmezi...