| UltimulAvertizat a întrebat:

Open mind - a fi de acord cu toate cretinitatile oamenilor considerandu-i interesanti.
Moralitatea - critica inadaptatilor si dusman al Open Mind -ilor.
Profesorul - scop nobil, rezultate 0.
Omul - dracu´ stie!? thinking
Viata - idem,, omul,,
Religia vs Stiinta - dovada clara a incapacitatii omului de a se defini.
Femeia + Barbat = Love ( fals! ); Femeia + Barbat = WAR ( adevarat! )
Sexul - definitie ambigua - sa lasam categoria Dragoste si Sex sa ne uimesca in continuarewinking
Generatia actuala - emoneii de zi, homosexualii de maine, zoofilii de saptamana viitoare.

End! Va urma... Astept continuari alternative.

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

De acrod cu definiţia pentru "open minded" şi în totalitate de acord cu "generaţia actuală".
Cât priveşte cea vis-a-vis de religia vs. ştiinţă eu cred că e mai degrabă tot apanajul "femeie+bărbat=war".
Discriminările pe criteriu sexual erau mai puţine când nu exista creştinism!
Salut şi aştept continuarea happy.

| Razvan a răspuns:

Open mind-subiect de basme americane
Moraltitatea-nu exista, fiecare avem slabiciuni.Si exista cel putin un om care le stie si va profita de el
Profesorul-inutil. Daca nu vrei sa inveti, poti sa fii tu si Hitler rezultatul e 0
Omul-animal
Viata-jungla
Religia vs stiinta-un razboi diplomatic(amabila doaroh go on)
Femeia+Barbat=Fain frumos pana se intalnesc si le trage Cupidon doua sageti dupa cap, si cica se indragostesc, o pun de un jug comun, fac progenituri, apoi mor constienti si unul si altul ca viata lor era mai buna daca nu se intalneau niciodata
Sexul-cel mai bun lucru invetat
Generatia actuala-Democratii care ne sapa mormantul

| Dmonik a răspuns:

Iubire - un cuvant-pretext pentru sex.
Dar de ce sa nu definim si notiunile legate de tup?
Admin, expert, funda, inteligent...

| AndrogynBeauty a răspuns:

Superficial. Fără rost.

| hominid dreak a răspuns:

Pe langa definitiile astea hazlii, am gasit-o pe aceasta pe care o consider foarte reala:"Religia vs Stiinta - dovada clara a incapacitatii omului de a se defini". Ca de altfel si aceasta:"Generatia actuala - emoneii de zi, homosexualii de maine, zoofilii de saptamana viitoare".

| Sonia_4064 a răspuns:

Mda, etichete de toata jenahappy