| mateisitudor a întrebat:

Păreri despre cartea: Puterea extraordinară a subconștientului tău?

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Nu am citit-o, dar pot să-ţi spun sigur că, oricât de puternic ar fi subconştientul meu, tot nu e mai puternic decât mine.

| mentholinks a răspuns:

Dupa titlu pare o alta porcarie.

Răspuns utilizator avertizat
| Alverto a răspuns:

Anul publicării: 1963
"Aceasta carte isi propune sa explice modul in care omul trebuie sa gandeasca, precum si imaginile benefice ce trebuiesc cultivate cu perseverenta in minte, pentru a crea si transforma propriul sau destin. Sunt prezentate aici tehnici adecvate care permit fiintei umane sa se branseze la puterea colosala a subconstientului ei, oferindu-i sansa sa obtina tot ceea ce doreste."

Eu nu am citit-o daca o sa o citesc o să îți spun

Dar e trist faptul că peste 90% din români nu cumpără nicio carte pe an
Ei sunt preocupați de cititul articolelor despre manele
Și să mă mai întreb de ce e una dintre cele mai inculte din Europa de est?