| silvio a întrebat:

Pesimistul vede intr-un tunel intunericul,
Optimistul vede lumina de la capatul lui,
Realistul vede luminile trenului care vine...
intrebare: ce vede Mecanicul de locomotiva?

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Trei idioti pe linia ferata! laughing

14 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Maneta!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@silvio trebuie' sa recunosti ca am adus varia-tie raspunsurilor! Si apoi, de unde stii tu ca un mecanic nu vede maneta? Ai facut un studiu, un sondaj de opinii, i-ai chestionat? Apoi de unde stii ca nu sunt mecanic(a)? Sau de unde stii ca pur si simplu nu vad mai bine decat toti ceilalti? Poate, cine stie, sunt o vizionara! smugsmugsmug

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Perfetto amore!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Perfetto amore !

daniela
| daniela a răspuns:

Sunt de acord cu Dara.

| smaranta a răspuns:

Depinde din care categorie face parte! lol

| silvio explică:

@Zbenguici: he, he, eu nu intrebam ce vezi tu daca ai fi mecanicul happy tongue

| silvio explică:

@zbenguici
Ok, recunosc ca tu te-ai zbenguit cel mai bine cu maneta... aaa, cu raspunsul, pardontongue
dar pentru ca i-am dat darei fundita, tie iti ofer un loc in cabina locomotivei, sa te joci cu maneta, locul doi si calificative bune happy
va bene cosi? happy

| mami a răspuns:

Sinele

| just|breathe a răspuns:

Trei idioti pe sinetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un posibil cadavru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 idioti p sine laughing)

| kayura a răspuns:

Soper... Uite ca a raspuns Dara, nu o stiam dar e chiar interesant happy
Eu credeam ca e una si aceiasi persoana.

| kara a răspuns:

"Pesimistul vede intr-un tunel intunericul, Optimistul vede lumina de la capatul lui, Realistul vede luminile trenului care vine, Mecanicul de locomotiva vede trei idioti pe sine. " ...asa suna bancul initial...