| anonim_4396 a întrebat:

Prin ce dimensiune trece un individ cand gandeste?

39 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns (pentru Speranta12):

@FiFaEsTeViAtAmEa. Ba m-am spart de ras cand ti-am citit comentariile, esti comic tare frate rolling on the floor
Deci tu găseşti că e simpatic şi amuzant un astfel de om. Uite aşa, fără sî-ţi dai seama ţi-ai pus o etichetă.

| Speranta12 a răspuns (pentru sabin89):

Ce-ai tu cu mine, mai sabine? Ma urmaresti?

| Speranta12 a răspuns (pentru sabin89):

Esti gelos, mai sabine? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Hmm da am observat ca unii se iau de mine, am blocat persoanele alea.
Cred ca asa am fost crescuta mi s-a impuiat capul cu chestii din astea de mica, si ma gandeam ca ar fi cineva pe aici interesat de subiect. Nici n-am putut sa fac altceva in viata decat sa ma gandesc asa la religii si ce nu functioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu-i doar un troll la o singura intrebare, ci e o serie de conturi care zice ceva suspect si il apuca la asemenea ore nocturne, am patit si ceva real (iar baiatul venea de 5 ani sa faca "misto" de mine).

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si s-au sters raspunsurile alea unde scria ca ma cunoaste si injura. Si dupa faza cu "intreaba-ma orice despre tine" a zis ca vorbea la misto. Da, la misto, ca n-am prieteni cum se dadea drept un prieten. Dar faza aia cu fetele si scandalul facut aici chiar s-au intamplat. Oare erati tot voi, oare ce problema pshica aveti voi cand faceti asa.
Au fost mai multe conturi facand asa pe site asta de cand am intrat.

| peperonies a răspuns:

B1g bra1n

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O spui de parca ai citit vreo 5 articole despre asta + eventual o carte, ai luat de bun totul, adevar absolut, si acum pui o intrebare ca si cand ar fi evident clar ca omul trece printr-o dimensiune cand gandeste si clar nu oricine stie la ce te referi, doar "aia" care cred ca stiu.

Dar ca raspuns (daca chiar e serios), cred ca a 4-a dimensiune. Da. Asta ramane.

| Dana2103 a răspuns:

Reverie. Hipnoza. Dar nu alta dimensiune.