| Ionute2018 a întrebat:

Rog seriozitate.In fiecare seara vad siulueta unei fete frumoase conceputa parca din abur si umbra neagra.O vad mereu la 3:25-3:27.Nu am avut rude/prieteni morti iar domiciliul l-am schimbat de 6 ori.Stau intr-un camin iar aceasta persoana o vad iar.Inainte sa ma culc(adorm foarte greu din cauza asta de aceea apuc ore asa tarzii) aud voce care pare sa ma duca undeva.Se uita atenta si ochii se maresc. Apoi dispare. Vrea sa ma spioneze iar cand ma uit spre ea dispare.Este foarte serios ce zic acum, si vreau niste sugestii/explicatii ceva orice.Filmele horror foarte rar le vad si nu am frica de asa ceva.Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Anonimceshtiitu a răspuns:

Posibil sa fi bântuit de acel spirit. Eu zic sa pui o camera video în camera în care dormi și sa vezi dacă în timp ce dormi se uita la tine sau dacă te ataca. Dacă nu ți-a făcut nimic eu zic sa riști când o vezi eu zic sa ai curajul de a vorbi cu ea. Spune salut nu stiu. Posibil sa fie doar un spirit gen a unei rude de a tale moarta și te veghează.
Prima data înainte sa faci asta du-te și spovedestete și roaga-te la biserica și ia și apa sfințită.
Sper ca te-am ajutat și hai ca fac și o glumita: poate are crush pe tine?

37 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru Steregoi):

Ba da bre vad asta, dar si tu esti bantuit de basme

| Sn4k3 a răspuns:

Who you gonna call?

| Sn4k3 a răspuns:

Ia-ti cola de acum, poate nu-i place fanta si de aia te bantuie.

| alex15ccc a răspuns (pentru Steregoi):

Am mai spus, sunt credincios, iar psedostinta este "stiinta populara/antica", ceea ce eu nu tolerez. mie imi place stiinta adevarata, adic stiinta care se preda in scoli si universitati.

| Steregoi a răspuns (pentru alex15ccc):

Cum arați ca ești credincios? Crezi ca exista Dumnezeu? Altfel nu avem ce mai discuta. Despre știința sterila m-am lămurit. Stiinta despre care vorbești provoacă 100 de probleme si rezolva doar 10 din ele. Unde e avantajul științei despre care vorbești? Privește si tu la ce a condus industrializarea: poluare si e suficient de rău.

| NGheorghe a răspuns:

Filmează-o si pune filmul pe Youtube sa-l vedem si noi.

| CleanHeart a răspuns:

Nu ii fantoma, astea sunt niste halucinatii hipnagogice care apar atunci cand esti foarte obosit si vrei sa adormi sau cand te trezesti dupa un somn prost, creierul uneori ne joaca feste cand suntem morti de oboseala.