| MarioOnette a întrebat:

Ce sa fac sa adorm mai repede? adorm dupa o ora de cind ma culc in pat

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Mai intai stabilesti la ce ora vrei sa adormi. Apoi te bagi in pat cu o ora inainte. Problema rezolvata big grin

2 răspunsuri:
| ileanaparlici1979 a răspuns:

Pai ai putea intre timp sa citesti o carte asta iti oboseste ochi si vei adormi mai repede sau te poti uita la televizor, ori te poti gandi la lucrurile ce ti sau intamplat peste zi si la ce ai vrea sa se mai intample si poate adormi eu asa fac uneori cand nu pot adormi.

| MarioOnette explică (pentru ileanaparlici1979):

Eu din contra ca daca ma gindesc pot sa ma gindesc si toata noaptea