| anonim_4396 a întrebat:

Sall, am nevoie de ajutor.
Vreau sa pun niste poze pe internet cum fac?

Dar nu pe site-uri
de expemplu... dai la google dai pe imagini si scrii cu ce vrei... ei acolo vreau sa pun si eu niste imagini va rog spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac:X

Imi pare rau pentru categorie

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Acelea pe care le gasesti cand dai cautare la google sunt imagini luate de pe diferite site-uri. Google asta face, cauta pe site-uri imagini care sa corespunda cautarii tale.
Eventual iti poti face un blog pe care sa ai numai imagini, sau pe picasa.com Iar de acolo nu poti decat sa speri ca pozele tale vor aparea la cautarile pe google.
Multa bafta! happy

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

De ce la "Stiinta si Filosofie"?

Ai greşit categoria.
Repostează la "Tehnologie", te rog!