| glody_8237 a întrebat:

pentru cei din valcea 1 intrebare: unde gasesc carbid? am auzit ca anul asta nu mai aduc petarde.

Răspuns Câştigător
| ρunct a răspuns:

Ba dabatting eyelashes Mai degraba anul asta aduc mai multe in Valceabatting eyelashes Cumpar eu in fiecare anbatting eyelashesCarbid habar n`am unde ai putea gasi nu sunt interesatabatting eyelashes Daca nu gasesti petarde cau`ta si tu prin centruubatting eyelashes Eu gaseam de`obicei la magazinu`l de langa Romartabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Ramooon a răspuns:

winking Traiesti in Romania, o sa gasesti u petarde, bani sa ai, stai linistit crezi ca tine cineva la legi...

| vl96cos a răspuns:

Vand petarde vand_petarde_2010