| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, oare a mai vazut cineva pe cer zilele acestea o "linie" de "stele" pe cer care se miscau constant in aceeasi directie si prin cuvantul "linie" ma refer la aproximativ +-40?
Mentionez faptul ca eu am vazut pe cer chestiile astea pe la ora 21:30, in data de 4/9/2020, ieri teoretic.
Am auzit ca sunt drone pe care le-a pus armata sa zboare pe cer noaptea. Mi s-a parut o idee foarte stupida si nu stiu cum poate crede cineva in asa ceva. De ce ar trimite armata niste drone in spatiu ca sa zboare timp de maxim 5 minute(cam atat a durat ce am vazut eu pe cer)?
Are cineva alte informatii despre aceste "stele" miscatoare? Sunt curios.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A mai pus cineva întrebarea asta. happy Nu știu ce ar putea să fie.

| JicaContra a răspuns:

"de ce ar trimite armata niste drone in spatiu"
CE te face sa crezi ca erau in spatiu?!?
faptul ca tu le vezi pe cer, nu are nici in clin nici pe maneca, cu "sunt in spatiu"

si da, e posibil sa fie drone, chiar ale armatei

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, acestea sunt semne în Săptămâna Patimilor, că vine sfărșitul lumii vechi, prin coroanvirus și chinezi. Și colac peste pupăză am auzit că vin și omuleții verzi de pe Planeta Nibiru. Dar până mai sunt câini comunitari pe străzi nu vom muri de foame. Se pregătește o dezlegare specială de paște ( ordonanță) pe tema asta.

| llllraullll a răspuns (pentru JicaContra):

Sincer comentariul tau e inutil. Da mna, fiecare cum ii este scris.

| llllraullll a răspuns (pentru sadrian46):

Sfarsitul lumii nu vine, stai linistit. Si iti dau un sfat: nu mai crede tot ce auzi ca nu ii ok.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru llllraullll):

Nu ți-ai dat seama că mi-am bătut joc? Am spus sfârșitul lumii vechi.

| JicaContra a răspuns (pentru llllraullll):

Cum spui tu, "drone in spatiu" are mult mai mult sens
chiar ca e cum zici tu!

| llllraullll a răspuns (pentru JicaContra):

Omule. vorbeam schematic ca sa inteleaga lumea ideea. Daca stiam concret nu mai intrebam nimic

| JicaContra a răspuns (pentru llllraullll):

Se pare ca ai obtinut efectul invers, oamenii nu inteleg

cat despre ce ai vazut tu, OZN-uri se tot raporteaza tot intr-o veselie, chiar am vazut filmare cu obiecte luminoase zburand in formatie de V deasupra unui oras bine populat