| Ioanavasile a întrebat:

Ieri am facut dragoste cu iubitul meu. Ma ajutati si pe mine sa inteleg ceva?
Primul număr a durat aproximativ 5 minute. Al doilea număr foarte putin. Ca sa faca al treilea număr nu se mai scula. Oare are vreo problema?
Mentionez ca el nu a mai facut dragoste de 6 luni.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca are atat ejaculare precoce, cat si probleme erectile.
Probabil de la mult prea multa masturbare.

| corbulalbrosu a răspuns:

""Impotenta"" de moment s-a produs pe un fond psihico-emotiv pronuntat. S-ar putea ca unul dintre factori principali care au provocat aceasta stare si situatie neplacuta, sa-l constituie si perioada de abstinenta destul de indelungata. Cel mai probabil situatia amintita nu se va mai repeta, fiindca emotia provocata de reintalnirea voastra va dispare si starea sa sufleteasca se va remedia si totul va reveni la normal. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Este normal sa nu se mai scoale dupa doua numere. Faceti o pauza de cateva ore si vei vedea ca penisul se va scula iar si veti putea face sex.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-are nicio problema, in afara de faptul ca nu are rezistenta, probabil din cauza ca nu are experienta. Dupa orgasm corpul are nevoie de repaus.

| ywar a răspuns:

Da. E impotent! Eu pot cu consoarta de 8 ori. Aruncat la cos, altul!

| Necunoscut112 a răspuns:

Cam câte numere ai vrea? Mulţi bărbaţi nu mai pot obţine o erecţie după primul număr. Problema la el ar putea fi ca termina repede, nu ca nu i se mai scoala după doua ejaculări.

| Lule a răspuns:

Nu are nicio problema. Are si el nevoie de un moment de respiro intre acte.

| eugeniu2020 a răspuns:

Nu-i nimic cu el, s-a emotionat sau dorinta de a face sex a fost prea mare si a cedat.
cu timpul o sa reziste mai mult.
sau tu stai lemn in pat ca o scandura si nu il exciti!