| tocana97 a întrebat:

Salut, am pe calculator un cs valve(nu e ca alea care se downloadeaza) si l-am pus pe un stik ca sa il pun si pe laptop.

Pe calculator merge sa intru pe servere online si sa ma joc cu PC-ul dar pe laptop nu merge nici sa intru pe servere online nici pe cele cu PC-ul.

Cand dau sa ma conectez scrie:"Could not connect to the server".

Imi puteti spune ce sa fac ca sa mearga serverul?

Stiu ca nu este categoria buna dar pe Jocuri PC/online nu am primit niciun raspuns de o saptamana sad

1 răspuns:
| Liviutz98 a răspuns:

Deci iti trebuie internet wireless pe care poti intra pe laptop si placa wireless sau stick wireless ca sa intri pe servere online. Pe cele cu pc sunt cs care nu merg eu vs pc. Incearca asa cum ti+am zis acum.
Bafta. Funda pls