| Bloxx a întrebat:

Am un proiect de facut in powerpoint despre poluare si nu gasesc o melodie potrivita. As vrea una mai lenta si frumoasa. Dati mai multe exemple. In afara de "Heal The World". FUNDA!

Răspuns Câştigător
| andrrei08 a răspuns:

Louis Armstrong - Wonderful World... Gary Jules -Mad World... Robbie Williams- Feel happy Incearca-le, o recomand pe a doua.

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Mie imi place mai mult "Johnny wanna live" a lui Sandra:
http://www.youtube.com/watch?v=U1E3UL6uiXc
In plus, muzica este compusa de un roman, Michael Cretu, care a fost si sotul ei.

| IancuSilviu a răspuns:

Earth song alu Jeckson

| CarlaElena a răspuns:

Asta e lenta http://www.youtube.com/watch?v=aFZ7bBaYpcw Sper sa-ti placa! :)

| GiacomO a răspuns:

Ești sigur că o melodie ar fi potrivită pentru proiect? Poate un video ar fi mai potrivit cu o melodie, dar o prezentare pp nu prea. De obicei la astfel de prezentări cel care prezintă vorbește.

| Silviu17 a răspuns:

Michael Jackson - Earth Song

| Andradawoop a răspuns:

Pai...mie imi place f mult mel d la "titanic-go on" si se potriveste ca-i lenta!