| AnonimXnX a întrebat:

Salut, cum ar arata corpul unei fiinte in dimensiunea a 4a? Stiu ca noi nu putem exista in a 4a dimensiune pentru ca practic ne-am mutila corpul am deveni doar carne împrăștiată dar ce corp ar trebui sa si ca să trăiești in dimensiunea a 4a?

13 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Esti deja in 4 dimensiuni laughing a patra este Timpul, parca eu asa stiam. daca gresesc sa zica altii care ar fi dimensiunea aia.Deci nu te imprastii dar sigur mori la un mom dat, iar dimensiunea asta se vede ca si restul, adica imbatrainesti, este ceva vizibil.

| AnonimXnX explică (pentru relian):

Esti in a 3a nu a 4a

| Korkodeln a răspuns:

Arata ca un tub luuuung si incalcit (reprezentare in 3D), pe care daca il tai vezi in sectiune fiinta propriu-zisa cu starea si pozitia la momentul in care l-ai taiat.

| AnonimXnX explică (pentru Korkodeln):

Hmm interesant

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Salut.
prin dimensiunea a 4-a te referi la ce anume?

| AnonimXnX explică (pentru HUAWEHUAWE):

La fiintele care traiesc acolo cum ar arata

Bula
| Bula a răspuns:

A 4-a dimensiune este considerata TIMPUL.
Inchipuie-ti, cum ar arata corpul tau in timpul intregii vieti SAU cum ar arata acelasi loc de-a lungul timpului (chiar ani-, sute- sau chiar mii de ani).

| AnonimXnX explică (pentru Bula):

Un răspuns de genul cautam, toti explica altceva pe yt, mersi

| Justasimplequestion a răspuns:

Ce e alea dimemsiunea 4a? eu am 20cm

| relian a răspuns (pentru AnonimXnX):

Deci, daca altcineva o spus ca Timpul este a 4 a dimensiune este perfect,, dar daca am spus-o eu, e deja gresit laughing amice esti praf, dar praf de ala de burlane clocite laughing
Ba, mai si multumesti celui care o spus exact ce am spus si eu, insa mie ai raspuns altceva.
Asta era raspunsul cel asteptai de milioane de ani, raspunsu dat de Dl Bula din dimensiunea a 5a laughing tot cei posibil sa fie tot Bula, se practica pe aici, unia intreaba si tot ei de pe alt cont dau raspnsuri laughing
Toti pe YT explica altceva, numa Bula tea lamurit bustean, e bun, ai inteles in sf direct in gura de la sursa laughing