| thegame9 a întrebat:

Salut TPU!
Am nevoie de un profesor/profesoara de matematica pentru meditatii cls a 11-a care sa fie din Pitesti(de preferat cartierele tonguerundu si Craiovei).
Raspunsul cu cel mai bun profesor primeste funda big grin mersi

2 răspunsuri:
| riddle39a a răspuns:

De unde naiba stii tu care va fi cel mai bun profesor ca sa-mi dai mie funda? Sau cel mai bun va fi cel care iti cere cat mai ieftin pe sedinta? Cu internetul la picioare si putina seriozitate, inveti si pe cont propriu, chiar daca e mate-info intensiv.

| thegame9 explică (pentru riddle39a):

Eu te-am intrebat daca stii pe cineva, nu te-am pus sa imi spui povesti nemuritoare