| ali17 a întrebat:

stiti cand va disarea ACTA dupa voi cand ziceti ca va disparea?

8 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Acta exista de cel putin 3 ani, ca ati aflat voi tocmai acum in urma mediatizarii, e partea 2-a. nu e chiar asa simplu, cand apare, cand dispare. informeaza-te mai bine.

| Dreamer a răspuns:

ACTA nu va pune stapanire pe Romania nici intr-o mie de ani.
De ce?! Simplu... pentru ca la noi un joc PC nu costa 5 euro, costa 50 de euro si cum majoritatea nu isi permit vor descarca piratat. Am facut-o si inainte, o facem si o vom mai face in continuare. Aaa da, si cei care sustin ACTA sunt niste idioti care ori n-au ce face cu banii ori vor sa faca si ei pe,, cetatenii corecti ai Uniunii Europene'' - ma refer aici strict la romani. Repet in strainatate sunt mult mai ieftine, asadar ACTA acolo nu afecteaza asa tare cum ne-ar afecta pe noi.

PS: Dar nu, voi sustineti ACTA, sustineti statul care va fura in draci...

| Dreamer a răspuns:

ACTA - Acest Ca*at Trebuie Anulat!

| Purec a răspuns:

Nu va disparea. De ce? Pentru ca este un lucru absolut normal sa platim pentru ceea ce folosim.

| eandopuncttk a răspuns:

Inca nu a aparut ca sa dispara happy

| Dragosh97 a răspuns:

Se discuta despre aplicarea acesteia in iunie anul acesta.

| lcTrlaLeXuTzU a răspuns:

Eu cred ca ACTA nu va disparea nici odata sunt multi care lucreaza acolo.

| Florin_Sale_1994 a răspuns:

Frate ACTA ii o porcarie trebuie anulat si pentru cei care sunt de partea ACTA sunt niste idioti cum puteti sa fiti de partea unei porcari frate lumea o innebunit