| Rebbbeca a întrebat:

Despre Acta mai stiti ceva?

Răspuns Câştigător
| AlexMrs a răspuns:

Afost respins! Slava domnului!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca nu se stie daca va fi ratificat ori nu. Ce se stie precis este ca toate comisiile Parlamentului European au dat avize negative privind ratificarea ACTA. In plenul Parlamentului ratificarea se va discuta pe 3 iulie, poti vedea aici: http://www.europarl.europa.eu/......Committee. Numai bine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Sper sa pice si sa nu mai aud de variante ACTA, PIPA si SOPA.

| elenush17 a răspuns:

Am vazut la tv ca soarta acta in Romania sta in mainile lui Gigi Becalli. Cam atat am auzit...