| harciog a întrebat:

Sint lucruri de care Durerea n-ar trebui sa auda, sa nu cumva sa-i dam de inteles ca se poate indura si mai mult?

3 răspunsuri:
| harciog explică:

Desi sint sigur ca o mie de voci vor striga ca dragostea, dragostea, voi fi sigur ca am trimis-o la baie, eu nemairaminind decit cu "regresul"animalitatii...

| 4b a răspuns:

Fie-ti mila de Durere mah harciog si n-o mai stresa cu altele ca oricum are destule pe cap...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bibicule,Durerea are multe surioare gemene.Eu,daca ma refer la suroara care o face pe o fatuca pe care o "incerc" eu primul, sa chitcae, as vrea s-o aud cat mai des.