| nini69 a întrebat:

Stie candva ceva despre ozn extraterestri sa-mi spuna daca voi gasi cel mai interesant raspuns adevarat il voi premia cu o funda!

Răspuns Câştigător
| MariusUCV a răspuns:

Uite aici http://www.descopera.ro/......an-de-zile

10 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Da, eu stiu cine stie. Extraterestrii stiu sa iti spuna despre extraterestri. De ce nu ii intrebi pe ei?

| NoChanceForUs a răspuns:

Aici e tombola, nu? Vreau si eu papuse gaina aia de plastic!

| SabbyNightShadow a răspuns:

Please sa nu te supy, dar extraterestri nu exista pentru ca atunci ar exista toate tipurile de scarboseni cu ar fi fantomele.

| FluGg a răspuns:

CE iti zic eu este cel mai realist raspuns:Normal ca exista... Universul este infinit.Pun pariu ca mai sunt si alte forme de viata...nu-tzi dai seama? INFINIT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aseara dupa un intens brainstorming facut cu @nochance, care a durat 3 nanosecunde sau parca au fost patru, am descoperit de ce sunt extraterestrii verzi.Dar daca ai dat deja fundita eu nu-ti mai zic!

Răspuns utilizator avertizat
| nini69 explică:

Eu sunt voi anunta diseara castigatorul

| nini69 explică:

Castigatorul este mariusicaucv! bravo bravo mai ajutat.