| SiminaSalvadore a întrebat:

Stie cineva cand apare twilight pat. 4?

Răspuns Câştigător
| alexandrey a răspuns:

The Twilight Saga: Breaking Dawn (Twilight 4) o sa aiba 2 parti.
Partea 1: 18 noiembrie 2011
si Partea 2: 16 noiembrie 2012

5 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Se va imparti in 2:prima parte in noiembrie, pe 18 anul asta, iar cealalta in 2012...

| Sonnora a răspuns:

In noiembrie anul asta prima parte din breaking dawn si in noiembrie 2012 partea a doua, ultima carte se imparte in 2 filme. pls o funda

| Sonnora a răspuns:

In noiembrie anul asta prima parte din breaking dawn si in noiembrie 2012 partea a doua, ultima carte se imparte in 2 filme...

| Amy a răspuns:

Prin 2012... tongue

| AngelAnime11 a răspuns:

In 2012 Breaking Down.bella va ramane insarcinata si devine vampirbig grin