| DorelSudoru a întrebat:

Sunt un Vampir.
Imi venerez orgoliul si imi venerez viata, pentru ca sunt singurul meu Dumnezeu.
Sunt mandru ca sunt un animal de prada si imi onorez instinctele animalice.
Imi slavesc mintea rationala si nu cred in nimic care sfideaza ratiunea.
Recunosc diferenta dintre lumea adevarului si cea a fanteziei.
Realizez ca supravietuirea este cea mai inalta lege.
Recunosc ca Puterile Intunericului sunt ascunse de legile naturale prin care imi fac magia.
Stiu ca credinta mea in ritual este fantezie, dar magia e reala, o respect si recunosc rezultatele magiei mele.
Realizez ca nu exsista nici rai, nici iad si vad moartea ca o distrugatoare a vietii.
De aceea imi voi fructifica viata aici si acum.
Eu sunt un Vampir

Va defineste? Ce credeti despre asta?

15 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Daca tu esti vampir eu sunt Ciocoflender.

| Vizitiul a răspuns:

Eu nu am atata sabloane dupa care sa ma ghidez. Vreau sa fiu cu adevarat om, dar deocamdata nu am reusit, sper sa reusesc pe viitor.

| AvalohAlyn a răspuns:

Cred ca este un text ratacit si o ratacire, un lucru fantezist si gresit vorbele pe care le-ai postat.Nu ma defineste deloc si sper ca nici pe tine.Numai bine iti doresc

nony
| nony a răspuns:

E greu sa transpun in cuvinte ce ma defineste, dar am un motto : Zambeste, maine va fi mai rau.

| Dmonik a răspuns:

Cred ca abia ai descoperit site-ul si esti marcat pe moment, dar iti va trece cand vei descoperi ceva mai interesant decat asta.

| DorelSudoru explică:

Hmm. sunteti siguri ca ati citit ca vad ca am primit destule raaspunsuri gen "te consideri vampir adevarat" am cerut sa-mi ziceti ce parere aveti despre acea gandire deci nu mai raspundeti daca nu ati inteles textul.

| thealchemist a răspuns:

Serios? esti un vampir real? sau vrei doar sa arunci definitia asta pe altii? daca tu crezi ca esti vampir ai probleme psihice, daca te astepti ca altii sa o accepte atunci problema tine de etica.

| elena a răspuns:

Eu zic:
"Mormantul sa te aiba in paza"...

| alexgogo a răspuns:

Esti tare.

Eu am calcat pe cadavre, am mers prin foc si pe apa ca sa ajung cum sunt acum...

| muzicalBoX a răspuns:

Nu ma defineste. cred ca este o aberatiie"Recunosc ca Puterile Intunericului sunt ascunse de legile naturale prin care imi fac magia.

Stiu ca credinta mea in ritual este fantezie, dar magia e reala, o respect si recunosc rezultatele magiei mele" din punctul meu de vedere nu prea are logica.multe sunt scrise sa atraga curiosii si fanii ocultismului.

| unromandestept a răspuns:

Cred ca poti fi ce vrei si nimeni nu e in masura sa-ti spuna ce e bine si ce e rau atata timp cat relativitatea a dovedit ca nu exista doar alb si negru in nuantele de gri!

| ArcAnna a răspuns:

Da.in totalitate

| bloodlover66 a răspuns:

Destul de interesant. Pe mine ma defineste intr-o anumita masura.Intradevar moarte este disturgere vieti dar doar a celei prezente. Va urma si o a doua

| pauliciii a răspuns:

Daca chiar esti vampir dovedeste-owinking

| Jyjin a răspuns:

Trezeste-te pe pamint unde este viata reala si cu totii suntem muritori si ajuge cu basmele. Am mai auzit ca si mos creciun exista