| tweety_8071 a întrebat:

Sunteti de acord cu "Legea >cojocaru"?:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord dar de unde crezi ca vor face astia rost de atatia bani happy, au consumat totul, nu cred ca mai au asa multi bani lichizi happy

10 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Care lege? N-o cunosc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu trup si suflet.sa dea astia incoace ce au furat timp de douazeci de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pentru ca se vor da bani pentru investirea unei afaceri, si atunci se va imbogati tara si statul roman va iesi din criza, doar cei care vor vota ii vor primi, tineti cu Legea Cojocaru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt de acord mai ales cu criza asta.

| iulia_9594 a răspuns:

Da, si nu stiu unde as putea sa-mi exprim votul, daca ma puteti ajuta...va rog.