| iuliancico a întrebat:

Credeti in "legea Cojocaru"?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred in aceasta lege dar nu este suficient sa cred doar eu, cu cat suntem mai multi cu atat mai bine, nu stiu daca o sa fie pusa in practica dar macar traim cu speranta.

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Da, si porcii zboara in prima vineri din martie la ora 26 pm

| AlExUtZa380 a răspuns:

Ei, bine ar fi daca ar crede poporul in legea "cojocaru" deoarece de ei depinde aceasta lege.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica ne intrebi cu tupeu daca suntem prosti? Nu, eu unul nu sunt, tu esti?