| usuk a întrebat:

Timpul, cum l-ati desena?

38 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ca un/o:
-Ceas
-Clepsidră
-Spirală

| Azµre a răspuns (pentru Azµre):

Sau de ce nu o apă curgătoare...

| vangaelis a răspuns:

O scara inifinita, pe alocuri zgribulita

| Cosminovici18 a răspuns:

Ca un iepure!

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hmmm thinking eu as face un cerc puppy dog eyes inauntrul caruia as face fiecare anotimpwinking!

| Roxii12 a răspuns:

Am eu un desen in care este un ceas cu litere romane, vechi, uzat, spart, iesind din el piulite.

| OoBunnyoO a răspuns:

Un batran cu o barba foarte lunga, uitandu-se plictisit la o clepsidra.

| Azµre a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Bun răspuns, bravo! Ai imaginație.

| Rakanishuu a răspuns:

Abur. laughing

| Inferno a răspuns:

O dreapta cu o sageata in varf notataa cu "t".

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

As lasa foaia goala...

| contαbαndonαt a răspuns:

Nu exista, nu as putea.

| Buresbista123 a răspuns:

Punctat

| Buresbista123 a răspuns:

Cu puncte mai mari si unele mai mici

| Mădă0611 a răspuns:

Ceva care se sterge, poate fi o persoana, un peisaj, ceva din natura.

| Kalla a răspuns:

Ca ceva ce nu moare niciodata.

| Lizzu a răspuns:

O linie dreapta continua si atat.

| Rock10 a răspuns:

As desena timpul asemeni fumului de tigara. Fumul de tigara se pierde inselator in atmosfera fara sa se stie exact unde si cu ce viteza, asemeni timpului. Fumul de tigara lasa semne adanci (in unele cazuri) asupra sanatatii oamenilor(deces uneori) asa cum timpul (trecut) lasa omenirii remuscarea trecererii lui. Fumul de tigara ii deranjeaza pe nefumatorii din jurul tau asa cum lenta trecere a timpului ii deranjeaza pe cei aflati in suferinta de dinaintea mortii.

| Biggiesan a răspuns:

Nu pot să mă pronunț, nu am talent la desen!

| ErrorFound a răspuns:

As conserva o parte a foii si cealalta as lasa-o in aer. Las timpul sa-si faca autoportret.

| Wehrmacht a răspuns:

Cand am nevoie de cat mai mult timp l-as putea desena ca pe o racheta.
Cand nu am nevoie de el si vreau sa se duca dracu' odata as desena un melc.

| Dariusuu a răspuns:

O clepsidră care se scurge a naibii de repede.

| Scarbo a răspuns:

" Timpul, hot de amintiri ".

| Duucu a răspuns:

"Va continua..."

| punkbuster9988 a răspuns:

Un coridor infinit plin de usi.Ca intr un vis in care alergi si totusi stai pe loc.

| ƳourMind a răspuns:

As lua o foaie si o las asa (nu desenez nimic)winking
Bafta!

| faranumexdd a răspuns:

As desena un cerc, iar inauntru o clepsidra in care sa fie desenat un ceaswinking

| Mayar a răspuns:

As recomanda picturile lui Salvador Dali.

| kidy00 a răspuns:

Aer! happy