| 4b a întrebat:

Toti suntem vinovati de ceva? thinking

Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

Accept orice sentiment de vina contracost, pretul negociabil.
Ca asa este frumos, multa lume nu recunoaste si prefera sa dea vina pe altcineva, decat sa fie cearta si discutii, mai bine ma chemati pe mine, eu va scap de tot, ca si in filmul The Order.
Veniti sa va scap eu de toate, ceea ce aveti pe suflet eu iau, contracost, femeilor, nu o sa mai faceti riduri de la probleme, barbatilor, voi nu o sa mai stati langa femei cu riduri.
4bb4, ne intelegem noi, 10% din profit suna bine, dar te ocupi tu de PR, vreau sa fiu asemuit cu Atlas Adonis care a tinut totul pe umerii sai, ca un Noe care a dus suferinta si gandurile rele departe, ceva umil de genul.

Ceea ce "studiez" eu acum m-a invatat ca toata omenirea sufera de pacatul stramosesc si de asta toata lumea se chinuie sa fie mai buni si mai onesti, ca sa acopere acel gol lasat de cei doi goi.
Normal ca toata lumea este vinovata de "ceva", mai ales eu, ca am o minte foarte bolnava, mai rau decat a fi vinovat de ceva, este sa nu sti de ce esti vinovat si sa fi torturat cu chestia asta.

31 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

... vinovați de iubire!