| trofim13 a întrebat:

Va rog sa im spuneti si mie tipurile de locuinte adaptate conditiilor naturale din Asia...plz am nevoie urgent

2 răspunsuri:
| andreyusnice a răspuns:

A mai pus o intrebare o fata acum ceva timp(cateva minute). TPU nu este pentru a va face tema.Inteleg cand este vorba de ceva la chimie, o problema grea la matematica, un cuvant pe care nu-l gasesti si chiar nu sti ce inseamna.
Dar sa stii ca este alcatuit dintr-o masa, cateva scaune si in rest loc de depozitare. Ei o duc mult mai greu decat romanii.

| YTBDrawingBase a răspuns:

Blocuri, sau case cu acoseris, locuinte cu protectie la frig, si geam care sa izoleze ermetic, contra gazelor toxice, ca am auzit ca e poluat pe acolo, serios, si cam atat, salut!