| SENEX a întrebat:

Versurile folosite de cantaretii contemporani pot fi profetii subtile? Nu va grabiti sa raspundeti, inainte de a asculta cateva melodii la alegere din diferite categorii de muzica. O seara buna.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ku60sXq-1lE&feature=related
Care este parerea ta? O seara buna si tie si o saptamana fructuoasa!

3 răspunsuri:
| SENEX explică:

Un bun cantaret, pentru mine un artist decedat, iata cum exprima prezenta reancarnarii de forma permanenta pe pamant:http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Da

| Mitsuri10 a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu.dar ar fi posibil...de obicei cantaretii canta despre sentimente si despre viata!