| Denis_5853 a întrebat:

Voi credeti ca in 2012 va veni sfarsitul lumii?

34 răspunsuri:
| JohnnyDepp a răspuns:

Astia care fac asemenea dezvaluiri au trebui inchisi pe viata sau persecutati.In america o femeie si a ucis copii de frica sfarsitului pe nu stiu cat mai cand a zis ala. Sfarrsitu poate veni si maine cand o sa vina o cometa sa ne loveasca dar suntem destul de avansati sa o detectam.

| JohnnyDepp a răspuns:

Astia care fac asemenea dezvaluiri au trebui inchisi pe viata sau persecutati.In america o femeie si a ucis copii de frica sfarsitului pe nu stiu cat mai cand a zis ala. Sfarrsitu poate veni si maine cand o sa vina o cometa sa ne loveasca dar suntem destul de avansati sa o detectam.Am vazut ca cineva a postat mai jos ca in 2017 va putea lovi un asteroid de asta nu am auzit dar in 2035 cam pe acolo un asteroid va trece foarte aporape de pamant s-ar putea chiar sa loveasca dar pana atunci se va crea ceva de evitare a dezastrului.Pamantul va avea un viitor foarte urat, uitati-va la marte cu atentie! Luna se departeaza de noi cu 1, 5 cm pe an si accelereaza. Dupa ce luna se va indeparta planeta noastra va oscila de la 0 la 60 grade ca marte, schimbanduse clima, ex:la polul sud o sa fie cald si bine si la ecuator o sa fie calote glaciare.Marte a fost exact ca pamant inainte poate a avut si viata.Pe marte exista apa asta e cert.Marte geamanul intunecat al pamantului in viitor...

| iTzRake a răspuns:

Nu

| Helper1 a răspuns:

Nu,e doar o porcarie ca sa sperie oamenii. Funda? nu am nici una...