| Andre a întrebat:

Voi credeti ca va veni sfarsitul lumii in 2012 :-s?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu nu cred

| Violent a răspuns:

Nu nu cred, eu de obicei nu cred in chestii de astea mondene, au mai fost citeva versiuni prin 2000 apoi 2002 apoi 2009 si nici una nu a avut loc, si versiunea actuala de 2012 este un zvon.

| HurremSultan a răspuns:

Nu,este o fantezie, filmul nu e real dar ar putea sa se intample thinking

| Pământul a răspuns:

Eu nu "cred" ca va veni sfarsitul lumii in 2012, mi se pare o idee absolut absurda sa "crezi" in asa ceva. Ba dimpotriva, sunt completamente sigur ca sfarsitul lumii va veni in 2012; simpla idee ca sfarsitul lumii ar putea sa vina altcandva decat atunci mi se pare de un ridicol atat de penibil incat ma inspira sa ma ascund in rusine sub patura si sa nu mai ies din casa o saptamana. Ca atare pot spune ca mi'as pierde respectul pentru orice fiinta umana care sa nu fie constienta de faptul ca sfarsitul lumii vine, categoric, in 2012. Ce fel de om sa fii sa nu crezi in calendarul unei natiuni care n-a stiut sa'si prevesteasca propriul sfarsit (de altfel, destul de evident) atunci cand au venit spaniolii peste ei? Nu pot sa'mi imaginez. Nu pot!

Răspuns utilizator avertizat
| MrTroll a răspuns:

BUNA! Eu nu cred sti de ce? cineva e zis ca o sa vina un cutremur in japonia? deci nimeni na stiut aceas lucru este si cu sfarsitu lumiwinking
Funda?

| Andre explică:

Dar ce s`a intamplat @badboysby. nu vroiai funda? thinking

P.S Alta data nu iti mai dau

| MoatZa a răspuns:

Pai.Eu am vazut un documentar pe discovery channel.care se chema 2012 nu stiu ce.si zicea ca pedata de 22 decembrie sau septembrie parca 2012. o sa se intample orkm ceva.gen ce s-o int acu 2.000.000 ani.si ceva de unirea nu stiu cui.[scuze ca nu ma pot exprima dar erau niste cuvinte care nu le-am auzit niciodata si nu le=am retinutbig grin]. orkm mai zicea ca Sfarsitu nu inseamna ca gata cade pamantu...se refera :[ma rog ce voi zice nu e neaparat adevarat.dar unele exemple scrie si in Biblie]
-ploua cu serpi veninosi sau foc
-nu vom mai avea gaz.curent etc.nu vom mai avea ce mancastraight face
si na.mai multe.nu`mi mai aduc aminte in mare parte. Oricum ce ti-am zis eu acum am vazut la documentar si unele amanunte scrie si in biblie...acu nu zic ca 100% se va intampla.sau na:]

| lowfive a răspuns:

Nu.

| lusy4 a răspuns:

Mu
este o mare minciua

| Andyi a răspuns:

Nu se stie cind va fi sfirsitul lumii. dar eu cred si sper ca nu in 2012!

| ionutzRap a răspuns:

Mai nou se zice ca va veni saptamana viitoare (21.05.2011) dar nu cred nimic

http://aurestoica.com/vine-cu-adevarat-sfarsitul-lumii/

| SayYesForIceCream a răspuns:

Nu happy. Aberati. Sf. lumi va veni cand soarele nu va mai arde. Si asta nu se va intampla prea curandwinking.