| whatthehell_6812 a întrebat:

Credeti ca in 2012 va veni sfarsitul lumii?raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| Emonik_7113 a răspuns:

Dupa mine, sfarsitul poate veni chiar in momentul acesta cand tu citesti. Din punct de vedere stiintific sfarsitul lumii e din ce in ce mai aproape datorita exploziilor nucleare din soare, gaurilor sin ozon si defrisarii padurilor.cu toate ca nu se stie o data exacta unii au zis ca sfarsitul lumii va avea loc in anul 2012, dar specialistii au estimat acest sfarsit cam prin anii 2030-2040, sper ca te-am ajutat. Oricum eu nu cred ca va fi in 2012 tongue

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu

| ZEU93 a răspuns:

Nu

| maryusuy a răspuns:

Stii ceva?happy... Nimeni nu stie cand va veni sfarsitul lumii... Doar DUMNEZEU stie asta! Asa ca orice are zice oamenii astia, eu nu tind sa cred. happy

| Krpsuu a răspuns:

Sincer acum! Alte intrebari nu poti sa pui? Asta cu 2012 este o prostie.Asa se spunea si in 2000; ca vine sfarsitul lumii.Este doar o chestie auzita si facut un film.Atat!

| daniela36783 a răspuns:

Nu se stie niciodata cand murim, dumnezeu nu spune la nimen... oricum mie nu me frica ca vom muri...da-mi fundita te rog fffffffoarte mmmmult

| bebezzle a răspuns:

Daca ar fi sa o luam locik dupa calendarul vechi care e cu 4 ani inainte deja am trecut de 2012 (funda)?

| bloodyghost a răspuns:

D-zeu stie :p
intreaba-L laughing
eu sincera sa fiu nu cred, desi totul este posibil... daca era sa fie sfarsitul lumii dc nu a fost in 1666? dc tocmai in 2012? te-ai gandit vreodata?

| anna_1609 a răspuns:

Nup.toate sunt chesti care sunt inventate.au mai spus ca va fi sfarsitul lumii in 2000 dar uite ca au trecut inca 11 ani.asa ca nu te speria ca numai dumnezeu stie cand va veni.
funda plizz am nevoie canu am nici una.plizz

| whatthehell_6812 explică:

Pentru Krpsuu: nu, alte intrebari nu pot sa pun! Daca vrei pot sa intreb de ce ecsista animale? Eu pur si simplu am vrut sa stiu ce cred alti oameni.big grin

| whatthehell_6812 explică:

Scuze exista e cu xbig grin