| IDamon a întrebat:

Vreau sa fac problema damelor in java. Trebuie sa o fac grafic si cand dau clic pe o patratica sa apara regina. Dupa ce am colpletat tabla de sah cu toate damele sa o trimit la sarver care imi corecteaza tabla de sah si iti trimite un mesaj daca reginele se ataca sau nu.
Mi-a zis un coleg ca folosesc java swing. Cine imi da niste ajutor mai ales pe partea de client-server dar si de java - swing sau alt mod grafic in java. Uitati idul meu daca vreti sa ma ajutati pe messenger: vampiruldamonsalvatore

1 răspuns:
| Kosuchin a răspuns:

Mai, sigur vei primi mai mult ajutor daca postezi aici :
http://rstcenter.com/forum/