| ShadowLoleris a întrebat:

Acest laptop nu are placă video integrată? Un prieten care se pricepe așa zice. Uitați-vă voi la specificații, și spuneți-mi dacă are, dar și cum merg jocurile.
https://m.emag.ro/......DX63GKBBM/

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

In majoritatea cazurilor laptopurile au placa video integrata.
Intrebare : Cum as putea sa vad specificatiile laptopului daca nu ai lasat nimic? laughing

| Rorry a răspuns:

Link-ul nu merge. din cate stiu, placa video e fie integrata, fie dedicata. dedicata e mai buna

| AwGenetix a răspuns:

Laptopul are placa video integrata Intel 620

| ShadowLoleris explică:

Gata, am pus link-ul. Și linkul cum de nu merge?