| AmyAmalia88 a întrebat:

Acum aproximativ 5 zile când voiam sa ma loghez pe facebook mi-a apărut un formular de verificare a identității în care trebuia să scriu numele, data nasterii si sa dau o copie a unui act.L-am completat acum 2-3 zile și atunci îmi aparea ca formularul a fost trimis.Acum când vreau sa mă loghez îmi apare în continuare să completez acel formular și mă întrebam ce trebuie să fac sau cât trebuie să aștept până ce voi primi un răspuns.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mai completează-l, încă o dată, așa cum vor ei, poate e mai bine să îl trimiți de două ori, decât deloc. Să știi că unii aleg să renunțe la cont definitiv, decât să dea copie după actul de identitate. Dar, dacă tot le trimiți o copie, măcar șterge (acoperă) ultimele șase numere de la CNP. Ți-l vor debloca, trebuie să ai răbdare, fiindcă ei nu au un termen fix. Unii așteaptă ore, alții câteva zile. Depinde cât sunt ei de ocupați/interesați să-ți întindă o mână de ajutor...

3 răspunsuri:
| MidnightR a răspuns:

Cum dracu sa iti ceara facebook copie a unui act?

| MidnightR a răspuns:

Aha,al treilea razboi e mult mai probabil.

Răspuns utilizator avertizat