| Chrysocolla a întrebat:

Acum un an am descărcat un joc de pe Google Play şi am conectat la el contul de Google Play Games. Am şters jocul după un timp şi acum vreau să îl descarc din nou şi nu pot. Primesc eroarea -11 şi am încercat tot ce puteam pentru a o rezolva. M-am conectat cu un alt cont şi am încercat să îl descarc, am şters memoria cache şi datele, am dezinstalat update-urile de pe Google Play, am încercat să descarc jocul şi cu date mobile şi cu Wi-Fi, am setat corect data şi ora, am folosit un VPN deoarece am auzit că ajută, dar nimic. (am scris mult, deal with it.)
Oricum, Am descărcat într-un final jocul de pe Samsung Apps. Este o întrebare stupidă, dar cum pot să conectez contul de Google Play la aplicaţie?

1 răspuns:
| iDarkness a răspuns:

Un rr la telefon si eroarea de pe play store dispare.
Ai nevoie de aplicatia "Jocuri Play", o poti gasi pe play store.

T/C