| anonim_4396 a întrebat:

Ajutoor, stiti? la muzica pe telefon cand se reda o melodie arata o imagine, cand incepe alta melodie e alta imagine, cum as putea si eu sa pun imagine la un album? adica toate melodiile sa aiba o imagine. funda +vot!

1 răspuns:
| Amy240 a răspuns:

Imaginile acelea depind de unde au fost descarcate melodiile. Daca vrei ca toate sa aiba aceeasi imagine descarcati toate melodiile de pe un anumit site. Din pacate nu poti sa le pui tu poza care o vrei. Sper ca te-am ajutat happy